obrazek obrazek znajdź nas na facebook-u
Partnerzy

Fracht FWO Polska
Fracht FWO Polska to część międzynarodowej Grupy FRACHT. Jest operatorem logistycznym, świadczącym usługi w zakresie organizacji transportu morskiego, drogowego i lotniczego. Specjalizuje się w dostawach przemysłowych ładunków ciężkich i ponadnormatywnych oraz relokacji urządzeń przemysłowych i kompletnych linii produkcyjnych.

W konkursie patronuje pracom poświęconym współczesnej logistyce, dystrybucji towarów, rozwiązaniom logistycznym oraz technologiom i środkom transportu.
FRANKE
Franke to lider w dziedzinie systemów kuchennych (zlewozmywaki, baterie kuchenne, okapy, płyty grzewcze, piekarniki, zmywarki, chłodziarki i sortowniki odpadów) skoordynowanych pod względem wzorniczym oraz zastosowanego wykończenia.

W konkursie FRANKE patronuje pracom z zakresu architektury wnętrz mieszkalnych.
Geberit
Geberit to europejski lider w technice sanitarnej. Działająca w Polsce od 1995 r. spółka pełni funkcje dystrybucyjne poprzez sieć hurtowni partnerskich, która swoim zasięgiem obejmuje cały kraj. Oferowana gama produktów to systemy sanitarne (stelaże do zabudowy, armatura i systemy spłukiwań do toalet publicznych, urządzenia do utrzymania higieny intymnej) oraz rurowe (kanalizacja klasyczna, podciśnieniowe odwodnienie dachów, zaopatrzenia w wodę). Marka Geberit to synonim innowacyjności, niezawodności i szeroko pojętej ekologii produkcji.
Hilti
Hilti tworzy innowacyjne produkty i oprogramowanie dla budownictwa oraz świadczy usługi, które wyznaczają trendy w branży budowlanej. Hilti jest firmą rodzinną o zasięgu globalnym. Działa w ponad 120 krajach i zatrudnia ponad 24 tysiące pracowników. Każdego dnia technologie Hilti wspierają najbardziej innowacyjne dokonania inżynieryjne. Firma oferuje kompleksowe usługi dla budownictwa na całym świecie - od oprogramowania do projektowania, przez produkty i narzędzia do pracy na budowie, po szkolenia, naprawy, testy i profesjonalne doradztwo.

W konkursie patronuje pracom z dziedziny budownictwa i zarządzania w budownictwie.
Polsko-Szwajcarska Izba Gospodarcza
Polsko-Szwajcarska Izba Gospodarcza z siedzibą w Warszawie powstała w 1998 roku. Izba jest dobrowolnym, nie dotowanym przez instytucje publiczne stowarzyszeniem według prawa polskiego. Obecnie liczy ok. 170 członków i zrzesza większość firm szwajcarskich w Polsce.

Misją Izby jest budowa sprzyjających warunków dla rozwoju polsko-szwajcarskich kontaktów gospodarczych. Nasze cele to:
- Wspomaganie działalności biznesowej firm członkowskich (networking)
- Reprezentowanie szwajcarskich inwestorów w Polsce i polskich w Szwajcarii
- Promocja i wspomaganie polsko-szwajcarskich stosunków gospodarczych, współpraca z   innymi izbami bilateralnymi oraz z polskimi i szwajcarskimi organizacjami biznesowymi
- Kształtowanie pozytywnego wizerunku inwestycji szwajcarskich w Polsce i polskich w Szwajcarii.”
SIKA
Sika jest jednym ze światowych liderów na rynku producentów specjalistycznych produktów chemicznych dla branży budowlanej. Oferuje szeroka gamę produktów m.in. do modyfikacj betonu, zakotwień, naprawy i zabezpieczenia, posadzki przemysłowe, izolacje wodoszczelne, dachy, elastyczne mocowanie szyn itp.

W konkursie patronuje pracom z dziedziny budownictwa i marketingu
Zehnder
Zehnder Polska jest generalnym przedstawicielstwem w Polsce szwajcarskiego koncernu Zehnder Group AG i dystrybutorem rozwiązań cieplnych, m.in. grzejników centralnego ogrzewania, łazienkowych, promienników sufitowych, wentylacji i systemów filtracji powietrza. Rozwiązania Zehnder znalazły zastosowanie, m.in. przy budowie Stadionu Narodowego w Warszawie

W konkursie patronuje pracom z zakresu technologii cieplnych.
Organizator: Partnerzy konkursu:
obrazek
obrazek obrazek obrazek partner hobas obrazek obrazek obrazek